Memphis: Nishikori jó úton a címvédés felé

2014. február 15.
by admin

Rotterdam és Buenos Aires mellett Memphis ad otthon a hét harmadik ATP tornájának, ahol a japán Nishikori jó úton halad címvédése felé.

A japán címvédő az orosz Alex Bogomolov ellen játszott, és szett valamint break hátrányból tudott fordítani. Nishikori ezzel idén második elődöntőjére készül, ellenfele az amerikai Michael Russell lesz. A veteránnak számító amerikai a harmadik kiemelt Lleyton Hewitt ellen lépett pályára, és nyert két szettben. Amennyiben Russell az elődöntőben a japánt is legyőzi, akkor élete első ATP tornadöntőjét játszhatja. Sosem késő.

A másik elődöntőbe a szervakirály Karlovic, és a negyedik kiemelt Lu jutottak. A horvát egy hazai játékossal, Jack Sock-kal találkozott, és 16 ászt ütve, két és fél óra alatt nyert három játszmában, míg Lu a selejtezőből feljutott, szintén amerikai Alex Kuznetsov ellen győzött 6-1 6-4 arányban.