Ismét Svitolina lett Baku bajnoka

2014. július 28.

A címvédő Svitolina, és a két évvel korábbi bajnok Jovanovski döntőjét hozta az azerbajdzsáni Baku Cup.

Elina Svitolina nyerni jár Bakuba  Forrás: tenisnot.blogspot.com

Elina Svitolina nyerni jár Bakuba
Forrás: tenisnot.blogspot.com

Az ukrán Elina Svitolina győzelmével zárult a Bakuban zajló WTA International torna, miután a tinédzser korban járó fiatal hölgy két játszmában legyőzte a szerb Bojana Jovanovskit. Svitolina az egész mérkőzés folyamán stabilabban játszott, míg szerb ellenfele csak a 6-1 arányban elvesztett első szett után tudta felvenni a meccs ritmusát. A második játszma magas színvonalú teniszt, és szoros játékot hozott, amit végül rövidítésben Svitolina nyert, és végül könnyedén védte meg címét.

Sikerével Svitolina címvédése, és egyben második tornagyőzelme mellett 280 ranglista pontnak, és 43 ezer amerikai dollárnak örülhetett.

E. Svitolina (ukrán) – B. Jovanovski (szerb) 6-1 7-6