Hantuchova lett Pattaya City bajnoka

2015. február 16.

2011 és 2012 után ismét Daniela Hantuchova lett a Pattaya City-ben megrendezett WTA International torna bajnoka, miután a szlovák hölgy szetthátrányból nyert a horvátAlja Tomljanovic ellen.

A mérkőzést a 21 éves horvát hölgy kezdte jobban, 6-3 arányban nyerte az első szettet, de az elődöntőben két mérkőzéslabdát háríto Hantuchova a második játszma közepétől sorba nyerte a játékokat, és a 6-3-ra megnyert második szett után a harmadik felvonásban is 3-0-ás előnyre tett szert. Az előny azonban nem tartott sokáig Tomljanovic egyenlíteni tudott, de 4-4 után ismét a kétszeres bajnok szlovák játékos koncentrált jobban, és 6-4-re behúzta a szettet. Hantuchova győzelmével harmadik Pattaya City-ben aratott tornagyőzelmét ünnepelhette, összességében pedig hetedszer nem talált legyőzőre egy tornán.