Babos már a második fordulóban, Errani a következő ellenfél - Teniszvilag » Teniszvilag Babos már a második fordulóban, Errani a következő ellenfél - Teniszvilag

Babos már a második fordulóban, Errani a következő ellenfél

2015. március 4.

Egy nap két győzelem. Ez is megvan Babos Tímeának, aki a délelőtti selejtezős mérkőzése után délután is nyerni tudott.

Egy nap, két győzelem! Forrás: zimbio.com

Egy nap, két győzelem!
Forrás: zimbio.com

Nem sokat pihenhetett Babos Tímea az utolsó selejtezős mérkőzésre után, pár órával később ismét pályára kellett lépnie Monterrey-ben. Az ellenfél ezúttal a Silvia Soler-Espinosa volt, aki a négy kapható ellenfél közül talán a leginkább verhetőnek tűnt. Ennek megfelelően Timi jól kezdte a mérkőzést az első játszma elején breakelni tudott, és ez az előny elég is volt a szett megnyeréséhez. A második játszma elején a spanyol tudta elnyerni Babos adogatójátékát, de ez az előny nem sokáig tartott, Timi visszanyerte az elvesztett adogatását, majd a szett derekán ismét lebreakelte ellenfelét, és 5-3 után kiszerválta a meccset. Timi következő ellenfele a második helyen kiemelt, és néhány hete Rióban tornát nyerő Sara Errani lesz.