Kialakult a legjobb nyolc mezőnye Moszkvában

2018. október 18.
by SchGy

Daniil Medvedev továbbra is szárnyal tokiói tornagyőzelme óta.

A második kiemelt, hazai közönség előtt pályára lépő fiatal orosz már a 21. helyet foglalja el a világranglistán, és néhány nap alatt már a torna első számú esélyesévé lépett előre, ma mindössze 54 perc alatt 6-2 6-1-gyel küldte haza Dusan Lajovic-ot. A negyeddöntőben a litván Ricardas Berankis-szal csap össze, aki már a tegnapi nap pályára lépett, és öt mérkőzéslabdát hárítva ejtette ki a szlovén Aljaz Bedene-t.

A negyeddöntő további párosításai:

Adrian Mannarino – Egor Gerasimov

Filip Krajinovic – Andreas Seppi

Mirza Basic – Karen Khachanov

Az elődöntőben összejöhet egy házi rangadó is, amennyiben Karen Khachanov és Daniil Medvedev sem hibázik.

Stockholmban is lassan kialakul a legjobb nyolc mezőnye.

Az eddig kialakult párosítások:

Chung Hyeon-Fabio Fognini

Philipp Kohlschreiber-Stefanos Tsitsipas

A két amerikai, Jack Sock és Tennys Sandgren még ellenfélre vár.

A belgiumi Antwerpenben is zajlanak a mérkőzések, már csak Vasek Pospisil és Ilya Ivashka számára ismeretlen az ellenfél a negyeddöntőben. A negyedik helyen kiemelt Richard Gasquet a német Struff Jan-Lennarddal találkozik, a világranglista 17. helyén álló, második kiemelt Diego Schwartzman az egyre jobb formába lendülő Gilles Simon ellen léphet pályára.

A kép forrása: atpworldtour.com