Indian Wells: Babosék kikaptak az első fordulóban

Babos Tímea és Kristina Mladenovic számára véget ért az indian wells-i torna páros versenye, a második kiemelt kettős a Mertens/Sabalenka duó ellen vérzett el az első fordulóban.

A kevesebb, mint fél órán tartó első játszmában gyakorlatilag esélyük sem volt Baboséknak, és a második szett is az ellenfelek breakjével kezdődött. Timiék ezután összekapták magukat, visszanyerték az elveszített adogatójátékukat, majd a rövidítésben is jobbnak bizonyultak.

A meccs tie-breakben is a magyar-francia páros került előnybe, sőt, 8-5-ös vezetésnél a kezükben volt a továbbjutás, de ezután már csak Mertensék nyertek pontot a találkozón – 6-1, 6-7, 10-8 lett a végeredmény.

Babos egyéniben Putintseva ellen lép majd pályára az első fordulóban, egy esetleges győzelem után pedig a nyolcadik kiemelt Kerber következhet.