Kialakult a legjobb tizenhat mezőnye az Acapulcóban zajló 1,548 millió dollár összdíjazású ATP 500-as tenisztornán.

Meglepetések nélkül folytatodtak az acapulcoi tenisztorna küzdelmei, ahol a nagyok közül Nishikori, Ferrer és Dimitrov és továbbment.

Ferrer Rio után Acapulcóban is meggyőzően játszik  Forrás: marca.com

Ferrer Rio után Acapulcóban is meggyőzően játszik
Forrás: marca.com

Az első helyen kiemelt japán játékos ellenfele a kolumbiai Alejandro Gonzalez volt, és a US Open döntőse két játszmában, 7-5 6-3 arányban abszolválta élete kétszázadik győzte meccsét. Nishikorihoz hasonlóan két szettben jutott a második körbe a múlt héten Rióban tornagyőzelmet arató David Ferrer. A spanyol játékos a holland Sijsling ellen lépett pályára, és bár a 6-3 7-6-os végeredmény szorosnak tűnhet, Ferrer végig magabiztosan játszott, és jó eséllyel pályázhat idei harmadik tornagyőzelmére. Persze ehhez egészen biztosan lesz pár szava a címvédő, és idén harmadik kiemeltként induló Grigor Dimitrovnak is, aki Krajinovic ellen tudott nyerni három szettben, döntő szett 6-0 arányban.