Babos búcsúzott Indian Wellsben

2019. március 8.
by SchGy

A világranglistán 102. magyar teniszező a kazah Yulia Putintseva ellen lépett pályára az Indian Wellsben rendezett ATP 1000-s torna első fordulójában.

Babos meglepetésre párosban a francia Kiki Mladenovic oldalán már az első fordulóban búcsúzott Indian Wellsben, ma pedig egyesben próbált javítani a világranglistán 47. helyet elfoglaló 24 éves kazah ellen.

Az első játszmában gyorsan 5-0-s előnyre tett szert Timi ellenfele, lehetősége is volt a 6-0-hoz, de a magyar teniszező szépíteni tudott, ezzel 30 perc játék után 6-1-gyel szerzett vezetést Putintseva.

A folytatásban Timi biztatóan kezdett, sikerült hozni az adogatójátékát és rögtön breakelte ellenfelét. 2-0-s magyar vezetés után viszont a kazah teniszező újra belelendült, és négyszer is elvette Babos adogatójátékát, emellett csak egyszer bukta a sajátját, így két szettben 6-1 6-3 arányban abszolválta a meccset.

Kép forrása: babostimea.hu