A világelső már elkezdte Indian Wells-ben

2019. március 10.

Australian Open győzelme óta első alkalommal lépett pályára a világelső Novak Djokovic.

A szerb játékos az Indian Wells-i torna második fordulójában az amerikai Bjorn Fratangelo ellen lépett pályára, és 1 óra 30 perc alatt 7-6 6-2 arányban győzedelmeskedett. A hazai közönség előtt pályára lépő Fratangelo sokáig méltó ellenfele volt a világelsőnek, de hiába adogathatott az első szettért, és volt mini-breakje a rövidítésben is, Djokovic ismét a legfontosabb pillanatokban húzta elő a Djokert. Az utóbbi három Grand Slam tornát bezsebelő szerb ezzel 50. mérkőzését nyerte Indian Wells-ben, és a következő körben Philipp Kohlschreiberrel találkozik. A német meglepetésre két szettben búcsúztatta az acapulcói bajnok Nick Kyrgios-t.

Kép forrása: twitter.com